Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10 to proste w obsłudze, niewielkie urządzenie służące do przemieszczania wózków transportowych. Model QDD10 głównie znajdzie zastosowanie  w magazynach, halach produkcyjnych oraz w centrach logistycznych. Wózek może transportować ładunki o wadze do 1000 kg oraz może zostać wyposażony w różny, indywidualnie dopasowany osprzęt do holowania. Bezobsługowa bateria o pojemności 50 Ah pozwala na wielogodzinną pracę wózkiem.

 

Konstrukcja

Małe gabaryty sprawiają, że wózek ciągnikowy QDD10 jest przystosowany do pracy w wąskich alejkach. Niewielka waga (tylko 98 kg) pozwala, na pokonywanie wzniesień (z ładunkiem) o nachyleniu do 3%. Dzięki zastosowaniu stosunkowo dużych kół napędowych wózek poradzi sobie z niewielkimi nierównościami i przeszkodami – model QDD10 jest przystosowany do zarówno wewnętrznego, jaki zewnętrznego użytku.

 

Komfort pracy

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10 wyróżnia się bardzo dużą stabilnością i prostotą obsługi. Bezobsługowa bateria nie wymaga żadnej konserwacji. Wbudowany prostownik sprawia, że wózek jest ładowany przy pomocy klasycznego gniazdka sieciowego o napięciu 230 V. Na korpusie został zamontowany wyświetlacz, który prezentuje aktualny stan naładowania baterii.

WOP00030QDD10

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.