Listwa Wibracyjna MCD-2

Listwa wibracyjna do betonu to praktyczne narzędzie wykorzystywane w budownictwie i dekoracji. Podczas wylewania mieszanki betonowej należy ją zagęścić. Urządzenie to skutecznie eliminuje pojawianie się pustych przestrzeni w wylewce które mogą prowadzić do pęknięć i zapadnięć podłoża.

Kolejnym celem urządzenia jest stworzenie płaskiej powierzchni. Obecność nierówności i szwów może znacznie skomplikować wykończenie, układanie podłóg i innych materiałów zewnętrznych.Urządzenie składa się z trzech głównych części:

Rama z uchwytami: wykonana ze stali lekkiej . Dla ułatwienia użytkowania nacisk na powierzchnię betonu powinien być minimalny. Przewidziano również parę wygodnych uchwytów - służą one do nakierowania urządzenia we właściwym kierunku. Reguła. To jest element używany do wyrównania. Może mieć różną długość, standardowy zasięg wynosi od 0,8 do 2 metrów. Produkt może być pojedynczy lub podwójny. Jest dobierany w zależności od aktualnego zadania i powierzchni do wyrównania. Zastosowanie długich listew przyspiesza prace wyrównywania dużych powierzchni. Silnik. Odpowiedzialny za tworzenie wibracji. Dzięki temu zapewnione jest ubijanie mieszanki betonowej. Zastosowanie tego efektu ułatwia i przyspiesza przesuwanie szyny po powierzchni – bez szarpania i tworzenia wybojów po drodze. Obecność silnika ułatwia pracę z narzędziem - nawet jedna osoba poradzi sobie z jego obsługą. Oferujemy listwy wibracyjny z silnikiem ben zynowym.

Parametry techniczne

Model: MCD-2
Silnik: Benzyna, Zongshen 
Typ silnika:  S35
Moc: [kw/hp] 1.2/1.4
Masa: [kg/kbs] 18/39
Długość listwy [cm/in] 200/79

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.