Elektryczny wózek paletowy / elektryczny paleciak EPL 1531

Model EPL 1531 to wózek paletowy wyposażony zarówno w elektryczną jazdę, jak i elektryczne podnoszenie. Prosta i wytrzymała konstrukcja, sprawia że jest to idealny zamiennik klasycznego ręcznego paleciaka. Przy użyciu dodatkowej baterii, wózek jest w stanie pracować bez przerwy w trybie wielozmianowym.

Bateria litowo-jonowa

Elektryczny wózek paletowy EPL 1531 został wyposażony w bezobsługową baterię litowo-jonową z systemem Plug & Play. Dzięki temu, akumulator może zostać wymieniony zaledwie w kilka sekund. Wyjątkowo długą żywotność zapewnia system BMS, który jest odpowiedzialny za monitorowanie oraz zarządzaniem baterią. Pełne ładowanie baterii o pojemności 20Ah trwa zaledwie 2,5 godziny i pozwala na około 4 godziny ciągłej pracy. Opcjonalnie wózek może zostać wyposażony w dodatkową baterię

Zastosowanie

Elektryczny paleciak EPL 1531 jest zarówno przystosowany do pracy w wielkopowierzchniowych magazynach, jak i na samochodach dostawczych. Aby ułatwić manewrowanie paleciakiem w ciasnych pomieszczeniach, producent EP Equipment wyposażył wózek w tryb żółwia, który pozwala na poruszanie się z dyszlem w pozycji pionowej. Niska waga urządzenia (zaledwie 120 kg), pozwala na użytkowanie wózka m.in. na małych windach samochodowych.

Główne zalety

- udźwig 1500 kg
- bateria litowo-jonowa
- system Plug & Play oraz BMS
- czas pracy 4 godziny
- czas ładowania 2,5 godziny
- zewnętrzny prostownik
- niska waga (120 kg)
- solidna konstrukcja
- możliwość pracy z dyszlem w pozycji pionowej

Charakterystyka     
 Producent EP
 Model EPL 1531
 Udźwig 1500 kg
 Długość konstrukcji  1540 mm
 Szerokość konstrukcji 560 mm
 Wysokość konstrukcji 1190 mm
 Długość wideł 1150 mm
 Waga 120 kg
 Bateria 24/20 Li-ion V/Ah

WOP0009epl1531

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.