Lista produktów marki VestTech

Dostępność: 1 W magazynie

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10 to idealne urządzenie do transportu materiałów o wadze do 1000 kg. Niewielka waga oraz gabaryty sprawiają, że model QDD10 jest w pełni przystosowany do pracy w wąskich alejkach. Bezobsługowa bateria o pojemności 50 Ah pozwala na wielogodzinną pracę.

Dostępność: 6 W magazynie

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD30 TS

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD30 TS, o udźwigu 3000 kg, został wyposażony w baterię o pojemności 240 Ah. Wózek może transportować ładunki z punkt A do punktu B zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Model QDD30 TS zagwarantuje większą efektywność i bezpieczeństwo pracy operatora.

Dostępność: 5 W magazynie

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD60 TSC

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD60 TSC, o udźwigu 6000 kg, został wyposażony w baterię o pojemności 240 Ah. Wózek może transportować ładunki z punkt A do punktu B zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Model QDD60 TSC zagwarantuje większą efektywność i bezpieczeństwo pracy operatora.

Dostępność: 9 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP EPL 154

Elektryczny wózek paletowy EPL154 o udźwigu 1500 kg został wyposażony w najnowszą baterię litowo-jonową z systemem BMS. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom może pracować na windach i rampach załadowczych. Mocny silnik 0,75 Kw i duży prześwit sprawiają, że paleciak z łatwością poradzi sobie z drobnymi przeszkodami. Idealna stabilność została zapewniona przez dodatkowe koła podporowe. Model EPL154 jest dostępny z widłami o długości 1150 mm oraz 1000 mm.

Dostępność: 11 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP EPL 185

Elektryczny wózek paletowy EPL185, to mocniejsza wersja paleciaka EPL154. Model EPL185 został wyposażony w solidny silnik, który umożliwia podnoszenie ładunków o wadze aż do 1800 kg. Zastosowana bateria litowo-jonowa, o napięciu 48V, pozwala na ciągłą 4-godzinną pracę. Dzięki kompaktowej konstrukcji elektryczny paleciak znajdzie swoje zastosowanie zarówno na windach samochodów dostawczych, jak i w wielkopowierzchniowych magazynach. Dodatkowe koła podporowe zapewniają wyjątkową stabilność oraz ułatwiają pokonywanie drobnych przeszkód.

Dostępność: 6 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP EPT 12EZ PRO

Elektryczny wózek paletowy EPT 12EZ PRO jest mocniejszą wersją podstawowego modelu EPT 12EZ, a także jest to jedyny na świecie wózek o tak niewielkich gabarytach, który został wyposażony w silnik napędowy o mocy 0,65 kW. Za zasilanie odpowiada bezobsługowa bateria litowo-jonowa z systemem BMS.

Dostępność: 7 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP EPT20 15ET2 Li-ION

Elektryczny wózek paletowy EP EPT20 15ET2 Li-ION to ulepszona wersja podstawowego modelu EP EPT20 15ET2. Wspomniane ulepszenie zawiera nowoczesną baterię litowo-jonową z systemem BMS. Bateria litowo-jonowa pozwala nam na szybsze ładowanie oraz zapewnia dłuższą żywotność baterii. Mimo wprowadzenia tej istotnej zmiany, wózek zachował swoje niewielkie gabaryty. Tak jak w podstawowej wersji bezpieczeństwo pracy oraz niezawodność zapewnia nam elektromagnetyczny hamulec tarczowy i układ sterujący Curtis. Model EPT20 15ET2 Li-ION jest dostępny z widłami o długości 1150 mm oraz 1000 mm.

Dostępność: 3 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP RPL201H

Elektryczny wózek paletowy EP RPL201H to urządzenie, które wyróżnia się szczególnie dużą prędkością (12 km/h), udźwigiem 2000 kg, amortyzowanym podestem oraz składanymi barierami ochronnymi. W jednym z nowszych modeli producenta EP Equipment nie mogło zabraknąć baterii litowo-jonowej z systemem BMS, który stale monitoruje i zarządza pracą baterii.

Dostępność: 2 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP WPL 201

Elektryczny wózek paletowy EP WPL 201 jest najmniejszym na świecie 2-tonowym wózkiem wyposażonym w baterię litowo-jonową. Dzięki komponentom Plug & Play, poszczególne elementy mogą zostać wymienione w kilka sekund. Dzięki tym cechom jest to najtańszy w eksploatacji profesjonalny wózek paletowy na rynku. Produkt WPL 201 wygrał główną nagrodę w plebiscycie 2019 iF DESIGN AWARD.

Dostępność: 23 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny Li-ION EPL 1531

Model EPL 153 to elektryczny wózek paletowy, który jest przeznaczony do transportu ładunków o wadze do 1500 kg. EPL 153 wyróżniają małe gabaryty oraz solidna, stalowa konstrukcja. Bezobsługowa bateria litowo-jonowa umożliwia ciągłą 4-godzinną eksploatację urządzenia. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego prostownika, ładowanie odbywa się za pomocą klasycznego gniazdka 230 V.

Dostępność: 1 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES10 10MM

Elektryczny wózek podnośnikowy ES10 10MM dzięki swym kompaktowym wymiarom jest najmniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Pojedynczy maszt zapewnia idealną widoczność, a także czyni elektryczny wózek podnośnikowy ES10 10MM idealnym sprzętem do pracy w miejscach, gdzie są niskie bramy wjazdowe. Podczas podnoszenia ładunku wysokość masztu nie zmienia się.

Dostępność: 31 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES12 12ES

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 12ES sprawdza się zarówno w magazynach, jak i firmach produkcyjnych. Udźwig 1200 kg oraz możliwość podnoszenia ładunku na wysokość 3800 mm sprawiają, że elektryczny wózek podnośnikowy nadaje się do wielu zastosowań. Podnośnik jest wyposażony w wbudowany prostownik oraz baterię żelową, dzięki czemu model ES12 12ES jest praktycznie bezobsługowy.

Dostępność: 15 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM idealnie się sprawdza w niewielkich magazynach i firmach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu karetki FEM2 oraz regulowanym nogom podporowym ten model umożliwi podnoszenie palet z ziemi zarówno wzdłuż jak i w poprzek. Urządzenie wyposażono w wbudowany prostownik oraz baterię żelową, dzięki czemu obsługa jest ograniczona do zupełnego minimum.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES16 16WA

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES16 16WA - ręczny elektryczny wózek paletowy ES16 16WA jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 3 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES16 RS

Elektryczny wózek podnośnikowy ES16 RS wyposażono w szereg udogodnień zarezerwowanych dla urządzeń klasy premium. Czynnikiem który odróżnia elektryczny wózek podnośnikowy ES16 RS, od modeli przeznaczonych do lekkiej aplikacji (takich jak ES12-12ES) jest zastosowanie 24V kontrolera ZAPI, niemieckiej przekładni ZF,  oraz silnika AC marki Schabmüller GmbH, które to elementy stanowią bardzo precyzyjny i niezawodny układ napędowy.

Dostępność: 8 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy EST 122

Model EST122 to elektryczny wózek podnośnikowy, który znajdzie swoje zastosowanie głównie w małych i średnich magazynach. Wózek jest przystosowany do transportu ładunków o wadze do 1200 kg oraz może być wyposażony w maszt z wysokością podnoszenia od 2,5 do 3 m. Jednostkę zasilającą stanowią 2 akumulatory AGM o łącznej pojemności 85 Ah. Elektryczny wózek podnośnikowy EST122 posiada wbudowany prostownik, co pozwala na ładowanie urządzenia za pomocą klasycznego gniazdka o napięciu 230 V.

Dostępność: 11 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EFL 252

Elektryczny wózek widłowy EFL 252 umożliwia transport ładunków do 2500 kg zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hal magazynowych. Zastosowanie baterii litowo-jonowej wraz z dużymi kołami oraz wysokim zawieszeniem sprawia, że model EFL 252 to urządzenie, które nie emituje zanieczyszczeń i hałasu, a zarazem jest przystosowany do pokonywania drobnych przeszkód na swojej drodze.


Dostępność: 5 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EFL181

Elektryczny wózek widłowy EFL181 wyróżnia przede wszystkim solidny udźwig (1800 kg), bateria litowo-jonowa oraz wewnętrzny prostownik, dzięki któremu wózek jest ładowany przy pomocy klasycznego gniazdka sieciowego. Niewielkie gabaryty oraz liczne udogodnienia sprawiają, że praca wózkiem jest wygodna i komfortowa.

Dostępność: 5 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP CPD50 F8

Model CPD50 F8 to elektryczny wózek widłowy, który jest wyposażony w bezobsługową baterię litowo-jonową z system BMS. CPD50 F8 jest przystosowany do transportu i podnoszenia ładunków o wadze 5 ton. Przy użyciu zewnętrznego prostownika, ładowanie wózka trwa zaledwie 2,5 godziny. Bateria o parametrach 80 V / 540 Ah, pozwala na ciągłą 7-godzinną pracę.

Dostępność: 15 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP L1 (2000 kg)

Elektryczny wózek widłowy EP L1 jest pierwszym na świecie wózkiem, który został od podstaw zaprojektowany do współpracy z baterią litowo-jonową. Model L1 o udźwigu 2000 kg (dostępny również model o udźwigu 3500 kg), został wyposażony w baterię o pojemności 360 Ah z systemem BMS. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2,5 godziny, co pozwala na 10 godzin ciągłej pracy wózkiem.

Dostępność: 10 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP L1 (3500 kg)

Elektryczny wózek widłowy EP L1 jest pierwszym na świecie wózkiem, który został od podstaw zaprojektowany do współpracy z baterią litowo-jonową. Model L1 o udźwigu 3500 kg, został wyposażony w najnowszą baterię litowo-jonową z systemem BMS. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2,5 godziny, co pozwala na 10 godzin ciągłej pracy wózkiem. Klasa wodoodporności IP54 oraz opcjonalna kabina, sprawiają że wózek może być eksploatowany w każdych warunkach.

Dostępność: 10 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP L2 (2000 kg)

3-kołowy elektryczny wózek widłowy L2 to mały i zgrabny wózek z udźwigiem 2000 kg. Urządzenie m.in. wyróżnia bezobsługowa bateria litowo-jonowa z systemem BMS. Dzięki nowoczesnej technologii czas ładowania to zaledwie 2,5 h, a czas pracy wynosi 8 h. Silnik Schabmüller, skrzynia biegów ZF GP21 oraz sterowniki ZAPI, czynią z L2 niezawodny wózek widłowy.

Produkt dodany do porównania.