Sprzęt budowlany

Framed poster and vector images, all you need to give personality to your walls or bring your creative projects to life.

Aktywne filtry

Ubijak stopowy RM80LC

Cena 3 399,00 zł
Dostępność: Out of stock

Ubijak stopowy RM80LC

Ubijak stopowy RM80LC wibracyjny służy do ubijania tłucznia, piasku i gleby wszelkiego rodzaju na ograniczonych obszarach. Najskuteczniejszy ubijak wibracyjny stosowany jest przy budowie fundamentów i sieci inżynieryjnych.

Dostępność: Out of stock

Zacieraczka spalinowa do betonu MT36-2

Zacieraczka spalinowa do betonu MT36-2, do wyrównywania powierzchni betonowych stosuje się specjalne zacieraczki do betonu . Najpierw powierzchnię zaciera się z grubsza specjalnymi tarczami. Przeprowadza się tą czynność natychmiast gdy można już chodzić po świeżym betonie. Dalej po utwardzeniu ostateczne wykończenie i szlifowanie powierzchni do pożądanego stanu odbywa się za pomocą specjalnych noży. Oprócz wyrównywania betonu zacieraczki służą również do przygotowania wylewek gipsowych i cementowo-piaskowych do dalszego układania wykładzin.

Dostępność: Out of stock

Zacieraczka spalinowa do betonu MT24-2

Zacieraczka spalinowa do betonu MT24-2, do wyrównywania powierzchni betonowych stosuje się specjalne zacieraczki do betonu . Najpierw powierzchnię zaciera się z grubsza specjalnymi tarczami. Przeprowadza się tą czynność natychmiast gdy można już chodzić po świeżym betonie. Dalej po utwardzeniu ostateczne wykończenie i szlifowanie powierzchni do pożądanego stanu odbywa się za pomocą specjalnych noży. Oprócz wyrównywania betonu zacieraczki służą również do przygotowania wylewek gipsowych i cementowo-piaskowych do dalszego układania wykładzin.

Dostępność: Out of stock

Zacieraczka spalinowa do betonu MT46-2

Zacieraczka spalinowa do betonu MT46-2, do wyrównywania powierzchni betonowych stosuje się specjalne zacieraczki do betonu . Najpierw powierzchnię zaciera się z grubsza specjalnymi tarczami. Przeprowadza się tą czynność natychmiast gdy można już chodzić po świeżym betonie. Dalej po utwardzeniu ostateczne wykończenie i szlifowanie powierzchni do pożądanego stanu odbywa się za pomocą specjalnych noży. Oprócz wyrównywania betonu zacieraczki służą również do przygotowania wylewek gipsowych i cementowo-piaskowych do dalszego układania wykładzin.

Listwa Wibracyjna MCD-2

Cena 1 822,00 zł
Dostępność: Out of stock

Listwa Wibracyjna MCD-2

Listwa wibracyjna do betonu to praktyczne narzędzie wykorzystywane w budownictwie i dekoracji. Podczas wylewania mieszanki betonowej należy ją zagęścić. Urządzenie to skutecznie eliminuje pojawianie się pustych przestrzeni w wylewce które mogą prowadzić do pęknięć i zapadnięć podłoża. Kolejnym celem urządzenia jest stworzenie płaskiej powierzchni.

Produkt dodany do porównania.