Zagęszczarki

Zagęszczarki -  maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach.
Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

W naszych modelach stosujemy jednocylindrowe silniki benzynowe lub diesla które:
są łatwe w uruchomieniu, działają cicho, nie wymagają kosztownej ciągłej konserwacji i są przyjazne dla środowiska.

Mocna płyta podstawy z kutego żelaza powierzchni ubijania jest niezwykle trwała nawet w ekstremalnych warunkach i zapewnia długotrwałą wydajność.

Uchwyt prowadzący ma podkładkę wibracyjną, aby zwiększyć komfort operatora i zmniejszyć zmęczenie. Zbiornik na wodę ma dużą pojemność i ma szeroki otwór wlewowy, co zwiększa wydajność.

Nasze  zagęszczarki  wyróżnia wysoka jakość, lekkość, niezawodność w działaniu oraz rozsądne ceny !!!

Aktywne filtry

Zagęszczarka EPT65

Cena 2 199,00 zł
Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka EPT65

Zagęszczarka EPT65 - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Zagęszczarka MS80

Cena 2 299,00 zł
Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka MS80

Zagęszczarka MS80 - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Zagęszczarka MS90A-2

Cena 2 429,00 zł
Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka MS90A-2

Zagęszczarka MS90A-2 - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka rewersyjna MS125

Zagęszczarka rewersyjna MS125-2 - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka rewersyjna MS270

Zagęszczarka rewersyjna MS270 - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka rewersyjna MS330-4U

Zagęszczarka rewersyjna MS330-4U - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka rewersyjna MSH160

Zagęszczarka rewersyjna MSH160 - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Dostępność: Out of stock

Zagęszczarka rewersyjna TP400-YM

Zagęszczarka rewersyjna TP400-YM - maszyny idealne do stawiania krawężników, rynien, wokół zbiorników, szalunków, słupów, stopni, ogrodzeń, rowów odwadniających innych budynków i budowli, prac gazowych i kanalizacyjnych. Bardzo skuteczne w ciasnych przestrzeniach. Konstrukcja zagęszczarki płytowej składa się z silnika, powierzchni ubijania oraz mechanizmu wibracyjnego.

Produkt dodany do porównania.