Wózki

Elektryczne ręczne wózki paletowe są uważane za idealne i stanowią rewolucyjną alternatywę dla ręcznych wózków paletowych. Sprzęt jest łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak iw handlu, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Aktywne filtry

Dostępność: Out of stock

Gazowy wózek widłowy T8 FG18

Jednostką napędową zasilającą gazowy wózek widłowy T8 FG18 jest zawsze niezawodny japoński silnik Nissan K21 o mocy 31,2 kW, który w połączeniu z fabrycznie montowanym układem zasilania LPG - IMPCO zapewnia nienaganną prace przez wiele lat. Przeniesienie mocy z silnika na (amortyzowaną) skrzynię napędową następuje poprzez wał, co skutkuje zmniejszeniem wibracji i w konsekwencji przekłada się na większą produktywność i komfort pracy operatora. W odróżnieniu od wózków konkurencji w naszych wózkach na gaz na wyposażeniu seryjnym są: zadaszenie, przednia szyba z wycierakiem, wyświetlacz LCD, a także przesuw boczny Cascade

Dostępność: 5 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EFL181

Elektryczny wózek widłowy EFL181 wyróżnia przede wszystkim solidny udźwig (1800 kg), bateria litowo-jonowa oraz wewnętrzny prostownik, dzięki któremu wózek jest ładowany przy pomocy klasycznego gniazdka sieciowego. Niewielkie gabaryty oraz liczne udogodnienia sprawiają, że praca wózkiem jest wygodna i komfortowa.

Dostępność: 1 W magazynie

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD10 to idealne urządzenie do transportu materiałów o wadze do 1000 kg. Niewielka waga oraz gabaryty sprawiają, że model QDD10 jest w pełni przystosowany do pracy w wąskich alejkach. Bezobsługowa bateria o pojemności 50 Ah pozwala na wielogodzinną pracę.

Dostępność: 10 W magazynie

Wózek kompletacyjny EP JX1

Wózek kompletacyjny EP JX1 znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wózek JX0 (Link) jest zbyt mały. Urządzenie zwiększa produktywność w magazynie przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wypadków. Dzięki sztywnemu i bardzo solidnemu masztowi, a także dużej platformie wózek kompletacyjny EP JX1 zapewni pracownikom bezpieczeństwo, którego potrzebują do wydajnej i szybkiej pracy. Mocny silnik napędowy (1.5 kW) jest wykonany w technologii prądu zmiennego (AC), tak więc urządzenie w pełni nadaje się do profesjonalnej pracy.

Dostępność: 6 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy KPL201

Model KPL201 to elektryczny wózek paletowy przeznaczony do pracy z ciężkimi ładunkami na długich dystansach. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w takie elementy jak mocny silnik AC, podest operatora z solidną zabudową oraz baterię litowo-jonową. Akumulator o pojemności 205 Ah pozwala na 6 godzin ciągłej pracy wózkiem, podczas gdy czas ładowania wynosi zaledwie 2,5 godziny.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER CL1016

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER CL1016 - ręczny elektryczny wózek podnośnikowy STACKER CL1016 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Gazowy wózek widłowy T8 FG25

Cena 125 225,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Gazowy wózek widłowy T8 FG25

Gazowy wózek widłowy T8 FG25 jest napędzany japońskim silnikiem Nissan K25 o mocy 46,9 kW, który to w połączeniu z fabrycznie montowanym układem zasilania LPG - IMPCO powoduje nienaganną prace przez wiele lat. Przeniesienie mocy z silnika na (amortyzowaną) skrzynię napędową następuje poprzez wał, co skutkuje zmniejszeniem wibracji i w konsekwencji przekłada się na większą produktywność i komfort pracy operatora. Każdy gazowy wózek widłowy T8 FG25 może zostać wyposażony w maszt standard, duplex lub triplex o wysokości podnoszenia nawet do 6500 mm.

Dostępność: 11 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EFL 252

Elektryczny wózek widłowy EFL 252 umożliwia transport ładunków do 2500 kg zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hal magazynowych. Zastosowanie baterii litowo-jonowej wraz z dużymi kołami oraz wysokim zawieszeniem sprawia, że model EFL 252 to urządzenie, które nie emituje zanieczyszczeń i hałasu, a zarazem jest przystosowany do pokonywania drobnych przeszkód na swojej drodze.


Dostępność: 6 W magazynie

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD30 TS

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD30 TS, o udźwigu 3000 kg, został wyposażony w baterię o pojemności 240 Ah. Wózek może transportować ładunki z punkt A do punktu B zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Model QDD30 TS zagwarantuje większą efektywność i bezpieczeństwo pracy operatora.

Dostępność: 10 W magazynie

Wózek kompletacyjny EP JX0

Wózek kompletacyjny JX0 jest innowacyjnym produktem przeznaczonym do komisjonowania towarów. Największą przewagę modelu JX0 nad wózkami konkurencji, stanowi bardzo stabilny maszt, bateria litowo-jonowa oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Za trakcję odpowiadają dwa silniki napędowe, dzięki czemu promień skrętu wynosi zaledwie 1260 mm.

Dostępność: 2 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP WPL 201

Elektryczny wózek paletowy EP WPL 201 jest najmniejszym na świecie 2-tonowym wózkiem wyposażonym w baterię litowo-jonową. Dzięki komponentom Plug & Play, poszczególne elementy mogą zostać wymienione w kilka sekund. Dzięki tym cechom jest to najtańszy w eksploatacji profesjonalny wózek paletowy na rynku. Produkt WPL 201 wygrał główną nagrodę w plebiscycie 2019 iF DESIGN AWARD.

Dostępność: 3 W magazynie

Wózek wysokiego składowania Reach Truck CQD16F

Wózek wysokiego składowania Reach Truck CQD16F jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny STACKER EP CL 1535

Elektryczny wózek paletowy ręczny STACKER EP CL 1535 - ręczny elektryczny wózek paletowy STACKER EP CL 1535 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 3 W magazynie

Wózek wysokiego składowania Reach Truck CQD 20RVF2

Model CQD 20RVF2 to wózek wysokiego składowania (Reach truck), który może składować ładunki na wysokości do 12 m. Zastosowana bateria litowo-jonowa o pojemności 360 Ah, dzięki opcji szybkiego ładowania, pozwala na wielogodzinną pracę w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Dostępność: 15 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP L1 (2000 kg)

Elektryczny wózek widłowy EP L1 jest pierwszym na świecie wózkiem, który został od podstaw zaprojektowany do współpracy z baterią litowo-jonową. Model L1 o udźwigu 2000 kg (dostępny również model o udźwigu 3500 kg), został wyposażony w baterię o pojemności 360 Ah z systemem BMS. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2,5 godziny, co pozwala na 10 godzin ciągłej pracy wózkiem.

Dostępność: 5 W magazynie

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD60 TSC

Elektryczny wózek ciągnikowy QDD60 TSC, o udźwigu 6000 kg, został wyposażony w baterię o pojemności 240 Ah. Wózek może transportować ładunki z punkt A do punktu B zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Model QDD60 TSC zagwarantuje większą efektywność i bezpieczeństwo pracy operatora.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER EP CL 1530

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER EP CL 1530 - ręczny elektryczny wózek podnośnikowy STACKER EP CL 1530 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 48 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy Li-ION EPL 153

Model EPL 153 to elektryczny wózek paletowy, który jest przeznaczony do transportu ładunków o wadze do 1500 kg. EPL 153 wyróżniają małe gabaryty oraz solidna, stalowa konstrukcja. Bezobsługowa bateria litowo-jonowa umożliwia ciągłą 4-godzinną eksploatację urządzenia. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego prostownika, ładowanie odbywa się za pomocą klasycznego gniazdka 230 V.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP 15S (1000mm)

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP 15S (1000mm) - ręczny elektryczny wózek paletowy EP 15S (1000mm) jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 10 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP L1 (3500 kg)

Elektryczny wózek widłowy EP L1 jest pierwszym na świecie wózkiem, który został od podstaw zaprojektowany do współpracy z baterią litowo-jonową. Model L1 o udźwigu 3500 kg, został wyposażony w najnowszą baterię litowo-jonową z systemem BMS. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2,5 godziny, co pozwala na 10 godzin ciągłej pracy wózkiem. Klasa wodoodporności IP54 oraz opcjonalna kabina, sprawiają że wózek może być eksploatowany w każdych warunkach.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES16 16WA

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES16 16WA - ręczny elektryczny wózek paletowy ES16 16WA jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 23 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny Li-ION EPL 1531

Model EPL 153 to elektryczny wózek paletowy, który jest przeznaczony do transportu ładunków o wadze do 1500 kg. EPL 153 wyróżniają małe gabaryty oraz solidna, stalowa konstrukcja. Bezobsługowa bateria litowo-jonowa umożliwia ciągłą 4-godzinną eksploatację urządzenia. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego prostownika, ładowanie odbywa się za pomocą klasycznego gniazdka 230 V.

Dostępność: 10 W magazynie

Elektryczny wózek widłowy EP L2 (2000 kg)

3-kołowy elektryczny wózek widłowy L2 to mały i zgrabny wózek z udźwigiem 2000 kg. Urządzenie m.in. wyróżnia bezobsługowa bateria litowo-jonowa z systemem BMS. Dzięki nowoczesnej technologii czas ładowania to zaledwie 2,5 h, a czas pracy wynosi 8 h. Silnik Schabmüller, skrzynia biegów ZF GP21 oraz sterowniki ZAPI, czynią z L2 niezawodny wózek widłowy.

Produkt dodany do porównania.