Aktywne filtry

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER CL1016

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER CL1016 - ręczny elektryczny wózek podnośnikowy STACKER CL1016 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny STACKER EP CL 1535

Elektryczny wózek paletowy ręczny STACKER EP CL 1535 - ręczny elektryczny wózek paletowy STACKER EP CL 1535 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER EP CL 1530

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny STACKER EP CL 1530 - ręczny elektryczny wózek podnośnikowy STACKER EP CL 1530 jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES16 16WA

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES16 16WA - ręczny elektryczny wózek paletowy ES16 16WA jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 1 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES10 10MM

Elektryczny wózek podnośnikowy ES10 10MM dzięki swym kompaktowym wymiarom jest najmniejszym urządzeniem tego typu dostępnym na rynku. Pojedynczy maszt zapewnia idealną widoczność, a także czyni elektryczny wózek podnośnikowy ES10 10MM idealnym sprzętem do pracy w miejscach, gdzie są niskie bramy wjazdowe. Podczas podnoszenia ładunku wysokość masztu nie zmienia się.

Dostępność: 31 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ręczny ES12 12ES

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 12ES sprawdza się zarówno w magazynach, jak i firmach produkcyjnych. Udźwig 1200 kg oraz możliwość podnoszenia ładunku na wysokość 3800 mm sprawiają, że elektryczny wózek podnośnikowy nadaje się do wielu zastosowań. Podnośnik jest wyposażony w wbudowany prostownik oraz baterię żelową, dzięki czemu model ES12 12ES jest praktycznie bezobsługowy.

Dostępność: 15 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM idealnie się sprawdza w niewielkich magazynach i firmach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu karetki FEM2 oraz regulowanym nogom podporowym ten model umożliwi podnoszenie palet z ziemi zarówno wzdłuż jak i w poprzek. Urządzenie wyposażono w wbudowany prostownik oraz baterię żelową, dzięki czemu obsługa jest ograniczona do zupełnego minimum.

Dostępność: 3 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES16 RS

Elektryczny wózek podnośnikowy ES16 RS wyposażono w szereg udogodnień zarezerwowanych dla urządzeń klasy premium. Czynnikiem który odróżnia elektryczny wózek podnośnikowy ES16 RS, od modeli przeznaczonych do lekkiej aplikacji (takich jak ES12-12ES) jest zastosowanie 24V kontrolera ZAPI, niemieckiej przekładni ZF,  oraz silnika AC marki Schabmüller GmbH, które to elementy stanowią bardzo precyzyjny i niezawodny układ napędowy.

Dostępność: 8 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy EST 122

Model EST122 to elektryczny wózek podnośnikowy, który znajdzie swoje zastosowanie głównie w małych i średnich magazynach. Wózek jest przystosowany do transportu ładunków o wadze do 1200 kg oraz może być wyposażony w maszt z wysokością podnoszenia od 2,5 do 3 m. Jednostkę zasilającą stanowią 2 akumulatory AGM o łącznej pojemności 85 Ah. Elektryczny wózek podnośnikowy EST122 posiada wbudowany prostownik, co pozwala na ładowanie urządzenia za pomocą klasycznego gniazdka o napięciu 230 V.

Dostępność: 3 W magazynie

Elektryczny wózek podnośnikowy ES15 33DM

Model ES15 33DM to specjalistyczny elektryczny wózek podnośnikowy o udźwigu 1500 kg. Wyposażenie wyróżniające wózek, to karetka wideł FEM2 (umożliwiająca zmianę rozstawu wideł) oraz regulowane ramiona podporowe. Dzięki zastosowaniu wspomnianych rozwiązań, w przeciwieństwie do klasycznych wózków podnośnikowych, model ES15 33DM jest w stanie podejmować palety zarówno po krótszej jak i dłuższej krawędzi. Jako urządzenie klasy premium, wózek został wyposażony w 24 V kontroler ZAPI oraz silnik prądu zmiennego AC marki Schabmüller Gmbh.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek podnośnikowy Heli DC12

Elektryczny wózek podnośnikowy Heli DC 12 znajdzie zastosowanie w niewielkich magazynach i firmach produkcyjnych. Udźwig 1200 kg oraz wysokość podnoszenia od 2500 do 3500 mm powodują, że elektryczny wózek podnośnikowy idealnie nadaje się do transportowania i składania względnie lekkich towarów. Masztówka jest wyposażona w sterownik Curtis i baterię żelową, dzięki czemu jest praktycznie bezobsługowa.

Produkt dodany do porównania.