Aktywne filtry

Dostępność: 6 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy KPL201

Model KPL201 to elektryczny wózek paletowy przeznaczony do pracy z ciężkimi ładunkami na długich dystansach. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w takie elementy jak mocny silnik AC, podest operatora z solidną zabudową oraz baterię litowo-jonową. Akumulator o pojemności 205 Ah pozwala na 6 godzin ciągłej pracy wózkiem, podczas gdy czas ładowania wynosi zaledwie 2,5 godziny.

Dostępność: 2 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP WPL 201

Elektryczny wózek paletowy EP WPL 201 jest najmniejszym na świecie 2-tonowym wózkiem wyposażonym w baterię litowo-jonową. Dzięki komponentom Plug & Play, poszczególne elementy mogą zostać wymienione w kilka sekund. Dzięki tym cechom jest to najtańszy w eksploatacji profesjonalny wózek paletowy na rynku. Produkt WPL 201 wygrał główną nagrodę w plebiscycie 2019 iF DESIGN AWARD.

Dostępność: 48 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy Li-ION EPL 153

Model EPL 153 to elektryczny wózek paletowy, który jest przeznaczony do transportu ładunków o wadze do 1500 kg. EPL 153 wyróżniają małe gabaryty oraz solidna, stalowa konstrukcja. Bezobsługowa bateria litowo-jonowa umożliwia ciągłą 4-godzinną eksploatację urządzenia. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego prostownika, ładowanie odbywa się za pomocą klasycznego gniazdka 230 V.

Dostępność: 23 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny Li-ION EPL 1531

Model EPL 153 to elektryczny wózek paletowy, który jest przeznaczony do transportu ładunków o wadze do 1500 kg. EPL 153 wyróżniają małe gabaryty oraz solidna, stalowa konstrukcja. Bezobsługowa bateria litowo-jonowa umożliwia ciągłą 4-godzinną eksploatację urządzenia. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego prostownika, ładowanie odbywa się za pomocą klasycznego gniazdka 230 V.

Dostępność: 7 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP EPT20 15ET2 Li-ION

Elektryczny wózek paletowy EP EPT20 15ET2 Li-ION to ulepszona wersja podstawowego modelu EP EPT20 15ET2. Wspomniane ulepszenie zawiera nowoczesną baterię litowo-jonową z systemem BMS. Bateria litowo-jonowa pozwala nam na szybsze ładowanie oraz zapewnia dłuższą żywotność baterii. Mimo wprowadzenia tej istotnej zmiany, wózek zachował swoje niewielkie gabaryty. Tak jak w podstawowej wersji bezpieczeństwo pracy oraz niezawodność zapewnia nam elektromagnetyczny hamulec tarczowy i układ sterujący Curtis. Model EPT20 15ET2 Li-ION jest dostępny z widłami o długości 1150 mm oraz 1000 mm.

Dostępność: 6 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP EPT 12EZ PRO

Elektryczny wózek paletowy EPT 12EZ PRO jest mocniejszą wersją podstawowego modelu EPT 12EZ, a także jest to jedyny na świecie wózek o tak niewielkich gabarytach, który został wyposażony w silnik napędowy o mocy 0,65 kW. Za zasilanie odpowiada bezobsługowa bateria litowo-jonowa z systemem BMS.

Dostępność: 9 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP EPL 154

Elektryczny wózek paletowy EPL154 o udźwigu 1500 kg został wyposażony w najnowszą baterię litowo-jonową z systemem BMS. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom może pracować na windach i rampach załadowczych. Mocny silnik 0,75 Kw i duży prześwit sprawiają, że paleciak z łatwością poradzi sobie z drobnymi przeszkodami. Idealna stabilność została zapewniona przez dodatkowe koła podporowe. Model EPL154 jest dostępny z widłami o długości 1150 mm oraz 1000 mm.

Dostępność: 11 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP EPL 185

Elektryczny wózek paletowy EPL185, to mocniejsza wersja paleciaka EPL154. Model EPL185 został wyposażony w solidny silnik, który umożliwia podnoszenie ładunków o wadze aż do 1800 kg. Zastosowana bateria litowo-jonowa, o napięciu 48V, pozwala na ciągłą 4-godzinną pracę. Dzięki kompaktowej konstrukcji elektryczny paleciak znajdzie swoje zastosowanie zarówno na windach samochodów dostawczych, jak i w wielkopowierzchniowych magazynach. Dodatkowe koła podporowe zapewniają wyjątkową stabilność oraz ułatwiają pokonywanie drobnych przeszkód.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny 20DSML

Elektryczny wózek paletowy ręczny 20DSML - ręczny elektryczny wózek paletowy 20DSML jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP 15DL

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP 15DL - ręczny elektryczny wózek paletowy EP 15DL jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Wózek paletowy 15DLW

Cena 16 355,00 zł
Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny 15DLW

Elektryczny wózek paletowy ręczny 15DLW - ręczny elektryczny wózek paletowy 15DLW jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: Out of stock

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP 15L (1150mm)

Elektryczny wózek paletowy ręczny EP 15L (1150mm) - ręczny elektryczny wózek paletowy EP 15L (1150mm) jest uważany za idealny i jest rewolucyjną alternatywą dla wózka ręcznego. Sprzęt łatwy w utrzymaniu, użytkowaniu i obsłudze, z łatwością manewruje w wąskich miejscach i korytarzach. Przyda się zarówno w dużych magazynach logistycznych, jak i w handlu detalicznym, budownictwie, rolnictwie oraz innych branżach i sektorach gospodarki.

Dostępność: 4 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy z wagą EP EPT20 15ET

Elektryczny wózek paletowy EPT20 15ET może przewozić ładunki do 1500 kg oraz posiada wbudowaną wagę, która pozwala wykonać pomiar z dokładnością do 1 kg. Model EPT20 15ET dzięki swoim kompaktowym wymiarom jest przystosowany do pracy zarówno w dużych halach produkcyjnych, jak i na samochodach dostawczych.

Dostępność: 3 W magazynie

Elektryczny wózek paletowy EP RPL201H

Elektryczny wózek paletowy EP RPL201H to urządzenie, które wyróżnia się szczególnie dużą prędkością (12 km/h), udźwigiem 2000 kg, amortyzowanym podestem oraz składanymi barierami ochronnymi. W jednym z nowszych modeli producenta EP Equipment nie mogło zabraknąć baterii litowo-jonowej z systemem BMS, który stale monitoruje i zarządza pracą baterii.

Produkt dodany do porównania.